Stawiamy na dynamiczny rozwój

Początek roku 2022 przyniósł w MEXTRI dużo zmian – poszerzamy ofertę oraz nasz zespół ekspertów.

Nasza marka postrzegana była dotychczas jako dostawca prefabrykowanych, gipsowych elementów wykończeniowych do wnętrz. Frezowane i nacinane płyty gipsowo-kartonowe MEXTRI, z których wytwarzane były formatki, prefabrykaty o różnych kształtach, rozmiarach, gotowe elementy z płyt gipsowych, klapy rewizyjne, były naszymi głównymi produktami. Przez ponad 15 lat zagościły w tysiącach wnętrz.

Wraz z początkiem roku rozpoczynamy w firmie nowy rozdział. – Od początku misją MEXTRI było dostarczanie rozwiązań na najwyższym poziomie, często bardzo zindywidualizowanych i dopasowanych do potrzeb projektu wnętrza. Dziś od wnętrz oczekuje się jednak nie tylko wyglądu, ale i komfortu akustycznego. Dlatego do dotychczasowej oferty dołączamy nowe grupy produktowe pozwalające na kształtowanie środowiska akustycznego pomieszczeń – informuje Stanisław Mietła, twórca marki MEXTRI oraz Prezes firmy.

Nowe produkty dostępne będą w szerokiej gamie materiałów, kształtów, kolorów i wymiarów co pozwoli na dopasowanie do indywidualnych wymagań architektów oraz inwestorów.

W projekt zmian w MEXTRI zaangażowany jest dotychczasowy zespół specjalistów, do którego dołączył Maciej Kiepal – jako Dyrektor Zarządzający.

LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram