Filce MEXTRI w warszawskim biurze Neo Energy

Neo Energy Group jako jeden z największych w Polsce projektantów zielonej energii modernizując swoje biuro postawił również na energię, ekologiczne materiały i dobre samopoczucie pracowników. Na sufitach zainstalowano poprawiające akustykę, modne i ekologiczne dekoracyjne filce MEXTRI. Wnętrza zaprojektowała pracownia DSGN.

Wnętrza przyciągają jasnością, dużą ilością światła, przyjaznymi i bliskimi naturze kolorami. Koncepcję aranżacji przestrzeni zaplanowała pracownia DSGN, specjalizująca się w projektowaniu wnętrz biurowych.

Na sufitach zainstalowano designerskie i ekologiczne filce dekoracyjne MEXTRI. Elementy z linii SILENCER F wykonane są bowiem w minimum 90% z poliestru pozyskanego w procesie recyclingu pokonsumenckiego. Ich produkcja ogranicza stosowanie nowych surowców.

Rolą filcowych modułów pod sufitem jest jednak nie tylko design, skutecznie wpływają one na kształtowanie przyjaznej dla użytkowników akustyki. Charakteryzują się wysokim współczynnikiem pochłaniania dźwięków – αw=0,80. Co szczególnie ważne w przestrzeniach, w których pracownicy spotykają się w większym gronie, np. we wspólnej kuchni. Wiszące nad głowami elementy dekoracyjne MEXTRI wyłapują nadmierny hałas.

Więcej o naszych filcowych rozwiązaniach akustycznych i designerskich pod linkiem https://mextri.pl/silencer-f/

LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram