Maciej Kiepal

Dyrektor Zarządzający

Z branżą budowlaną związany nieprzerwanie od blisko 30 lat. Rynek inwestycyjny poznał z wielu perspektyw dzięki pracy przy zróżnicowanych projektach, biurowców, obiektów handlowych, edukacji, służby zdrowia, administracyjnych, przemysłowych, rekreacyjnych, hotelowych i innych wnętrz komercyjnych. W 2000 roku rozpoczął pracę w spółce należącej do Armstrong World Industries. W Armstrong Building Products (należącej do AWI) odpowiadał za współpracę z kluczowymi klientami a jako Kierownik Sprzedaży na Polskę za budowanie i rozwój zespołu Doradców Techniczno-Handlowych, umacnianie pozycji rynkowej marki Armstrong. Jest absolwentem SGGW w Warszawie (Wydział Technologii Drewna) oraz WSB-NLU w Nowym Sączu (Podyplomowe MBA).

Witold Zaleta

Dyrektor ds. Łańcucha Dostaw

W branży budowlanej od 25 lat. Rozpoczynał pracę na specjalistycznych stanowiskach samodzielnych, a następnie kierowniczych i dyrektorskich. Profesjonalne umiejętności rozwijał m.in. w Beckers, Saint-Gobain oraz 3WDB. Kompetencje zawodowe budował zarządzając sprzedażą i podmiotami w sektorze B2B. Za jedną z najsilniejszych swoich stron uważa umiejętność budowania relacji, co zawsze owocowało doskonałą współpracą z producentami, dystrybutorami, dostawcami usług, firmami wykonawczymi, architektami, a także z państwowymi jednostkami nadzorczymi. Ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu na kierunku ekonomika obrotu towarowego i usług. Prywatnie zapalony podróżnik i miłośnik żeglarstwa.

Andrzej Jaźwiński

Doradca ds. Projektów

Z branżą budowlaną związany jest od 1995 r. W latach 1995–2005 rozpoczął pracę w spółce odpowiedzialnej za markę Beckers, gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery poczynając od Handlowca, aż do stanowiska Managera brandu Beckers Polska. Jako jeden z pierwszych wprowadzał na rynek mieszalniki farb oparte o system NCS oraz dekoracyjne systemy malowania ścian. Nowatorskie rozwiązania firmy Beckers otwierały nowe możliwości projektowania szerokiej gamy kolorów i faktur. Pracował z biurami projektowymi, inwestorami, firmami budowlanymi oraz hurtowniami materiałów budowlanych. Brał udział w realizacji wszystkich typów inwestycji - projektów biurowych, handlowych i usługowych, a także obiektów mieszkaniowych oraz służby zdrowia. Zdobyte doświadczenia wykorzystywał jako Kupiec w sieci Bricoman oraz na stanowiskach managerskich w firmach Baumit, Bolix, 3W Dystrybucja Budowlana. Ukończył Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania w Warszawie na kierunku Zarządzanie i Marketing. Prywatnie zapalony narciarz oraz miłośnik psów.

LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram